1L 0W-30

1L 0W-30

Zľavy

Žiadne produkty so zníženou cenou
nové

Mobil 1 ESP 0W-30 1L

25678

nové

Mobil 1 ESP 0W-30 1L

Viac detailov

Termín dodania 2-3 dni

9,50 €

Čítaj viac...

Podrobný popis
Mobil 1 ESP 0W-30 je moderný vysokovýkonný plne syntetický olej, navrhnutý tak, aby poskytoval mimoriadny čistiaci účinok, ochranu proti opotrebeniu a celkovo zlepšoval jeho výkon. Mobil 1 ESP 0W-30 bol vyrobený tak, aby predlžoval životnosť a udržiaval účinnosť systémov pre zníženie emisií u vznetových aj zážihových automobilových motorov. Mobil 1 ESP 0W-30 spĺňa alebo prevyšuje požiadavky najnovších noriem popredných priemyselných a automobilových výrobcov, ktoré sú kladené na novšie vznetové aj zážihové motory osobných automobilov.
Vlastnosti a výhody:
Mobil 1 ESP 0W-30 je vyrobený na základe patentovanej kombinácie jednotlivých zložiek a plne vyhovuje použitiu s najnovšími časticovými filtrami dieselových motorov (DPF) a s katalyzátormi zážihových motorov (CAT). Mobil 1 ESP 0W-30 bol vyvinutý tak, aby motoru poskytol neprekonateľný výkon a ochranu pri väčšej úspore paliva.
Kľúčové vlastnosti a prednosti zahŕňajú:
- Znížený obsah popola
- Nízky obsah síry a fosforu
- Aktívne čistiace zložky
- Vynikajúca tepelná a oxidačná stabilita
 
Použitie:
Mobil 1 ESP 0W-30 je odporúčaný pre všetky typy moderných automobilových motorov, zvlášť potom pre vysoko výkonné zážihové a vznetové motory, používané v najnovších osobných automobiloch, SUV a ľahkých úžitkových vozidlách. Mobil 1 ESP 0W-30 je zvlášť vhodný do extrémnych podmienok, kde klasické oleje zlyhávajú. Mobil 1ESP 0W-30 nie je odporúčaný do dvojtaktných alebo do leteckých motorov, pokiaľ to nie je priamo schválené od výrobcu.

13 doporučených produktov: