1L 2T

1L 2T

Zľavy

Mobil 1 Racing 2T 1L

2725

nové

Mobil 1 Racing 2T 1L

Viac detailov

Termín dodania 2-3 dni

11,90 €

Čítaj viac...

Mobil 1 Racing 2T je plne syntetický motorový olej najvyššej kvality pre dvojtaktné motory, ktorý prekračuje najprísnejšie požiadavky na kvalitu mazania tých najvýkonnejších moderných motocyklov, snež­ných skútrov a motorových píl. Je vhodný aj na použitie vo všetkých ostatných dvojtaktných motoroch s nízkym pomerom oleja v palive, vrátane systémov s oddeleným mazaním. Olej Mobil 1 Racing 2T sa s palivom ľahko a rýchlo mieša.

Vlastnosti a výhody

Olej Mobil 1 Racing 2T je formulovaný z vysoko kvalitných, syntetických základových olejov a progresívne kom­binácia aditív, ktorá poskytuje motoru mimoriadne čistiace schopnosti hlavne v oblasti valcov a výfukových kanálov, a výnimočnú ochranu proti opotrebeniu pri vysokých teplotách. aditíva prakticky eliminujú tvorbu dymu. Tento olej pracuje aj v najnáročnejších prevádzkových podmienkach.

Použitie

Olej Mobil 1 Racing 2T je doporučovaný na mazanie dvojtaktných motorov najvýkonnejších motocyklov, snež­ných skútrov a motorových píl s nízkym pomerom oleja a paliva. Je ideálny pre aplikácie, ktoré vyžadujú oleje tried API TC alebo JASO FC. Výrobok podáva mimoriadny výkon aj v najnáročnej­ších prevádzko­vých podmienkach.

ŠPECIFIKÁCIE

API TC

ISO E-GC

ISO E-GD

JASO FC

TISI

20 doporučených produktov: