ATF

ATF

Zľavy

Liqui Moly 3659 ATF 1600 1L

3659

nové

Liqui Moly 3659  ATF 1600 1L je prevodový olej najnovšej generácie s extrémne vysokou výkonnostnou rezervou vyrobený syntetickou technológiou a určený pre automatické prevodovky.

Viac detailov

Termín dodania do 2 dní

21,50 €

Čítaj viac...

Liqui Moly 3659  Prev. olej ATF 1600 1L

Prevodový olej najnovšej generácie s extrémne vysokou výkonnostnou rezervou vyrobený syntetickou technológiou a určený pre automatické prevodovky. Disponuje výbornou odolnosťou proti starnutiu, zaisťuje optimálne trecie vlastnosti a umožňuje využitie maximálneho výkonu prevodovky. Zaručuje obzvlášť pri najťažších prevádzkových podmienkach a tepelných výkyvoch bezproblémovú funkciu prevodovky. Špeciálne doporučený olej pre odstraňovanie problémov s riadením. Zlepšené chemické zloženie oleja zaručuje dlhú životnosť prevodovky. Olej možno použiť pre extrémne dlhé intervaly výmeny oleja.

Originálny názov

Top Tec ATF 1600

Použitie

Olej vyvinutý pre novú generáciu sedemstupňových automatických prevodoviek Mercedes-Benz, je ale spätne kompatibilný so staršími päťstupňovými automatickými prevodovkami tejto značky. Použiť olej v súlade s prevádzkovými a servisnými predpismi výrobcov motorových vozidiel, prípade výrobcov agregátov.

Doporučené pre špecifikácie

MB 236.12, MB 236.14

23 doporučených produktov: