ATF

ATF

Zľavy

Liqui Moly 3662 ATF 1400 /CVT/ 1L

3662

nové

Liqui Moly 3662 ATF 1400 /CVT/ 1L je prevodový olej najnovšej generácie s extrémne vysokou výkonnostnou rezervou vyrobený syntetickou technológiou a určený pre automatické prevodovky CVT (bezstupňové samočinné prevodovky).

Viac detailov

Termín dodania do 2 dní

16,62 €

Čítaj viac...

Liqui Moly 3662  Prev. olej ATF 1400 /CVT/ 1L

Prevodový olej najnovšej generácie s extrémne vysokou výkonnostnou rezervou vyrobený syntetickou technológiou a určený pre automatické prevodovky CVT (bezstupňové samočinné prevodovky). Zabraňuje tvorbe škodlivých usadenín a umožňuje dosiahnutie maximálneho výkonu prevodovky. Disponuje optimálnymi trecími vlastnosťami a výbornou odolnosťou proti starnutiu. Zaručuje funkčnosť agregátov a ich maximálnu životnosť. Prekračuje najvyššie požiadavky na tieto oleje predpísané uznávanými výrobcami motorových vozidiel a agregátov.

Použitie:

Olej pre automatické prevodovky CVT novej generácie s ohybným oceľovým remeňom alebo trakčnou reťazou. Je vyskúšaný a osvedčený pre prevodovky Autotronic vo vozidlách Mercedes-Benz triedy A a B a taktiež pre prevodovky Multitronic vo vozidlách Audi. Použite olej v súlade s prevádzkovými a servisnými predpismi výrobcov motorových vozidiel, prípade výrobcov agregátov.

Doporučené pre špecifikácie:

MB 236.20; VW G 052 180

23 doporučených produktov: