Defekt spray

Defekt spray

Zľavy

Žiadne produkty so zníženou cenou

Zollex Defekt spray 450ml T-522Z /Tire Doctor/

ZollexT522Z

nové

Zollex  Defekt spray 450ml T-522Z  /Tire Doctor/

100% použiteľný pre trhliny v priemere do 6 mm na bez-dušové pneumatiky automobilov, motocyklov a elektrických bicyklov.

Viac detailov

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

4,31 €

Čítaj viac...

Zollex Defekt spray 450ml T-522Z /Tire Doctor/

100% použiteľný pre trhliny v priemere do 6 mm na bez-dušové pneumatiky automobilov, motocyklov a elektrických bicyklov. Nie je nutný žiadny zásah alebo odmontovanie pneumatiky. Vytvorí pevnú zátku a zastaví únik.

Opraví a nafúkne pneumatiku (s dušou i bez) v jednom úkone bez toho aby ste sa zašpinili. Otvor ktorý vznikol v plášti utesní a súčasne pneumatiku dofúkne. Neaplikujte v prípade veľkého poškodenia, prerazenie boku, prasknutia duše alebo v prípade poškodenia ráfika slúži na dojazd do najbližšieho pneu-servisu.

Návod na použitie:

Ak je to možne vyberte predmet ktorý spôsobil prepichnutie. Otočte poškodenú pneumatiku ventilom nahor. Starostlivo naskrutkujte koncovku hadičky spreja na ventil pneumatiky a otočte sprej dnom hore. Stlačením tlačítka v hornej časti spreje začína naplňovanie pneumatiky. Pneumatika je utesnená a dofúkanie v priebehu minúty. Vyprázdnite cely obsah spreja do pneumatiky. Aby sa obsah rovnomerne rozptýlil v pneumatike, odporúčame prejsť cca 5 km, rýchlosťou max.35 km / h.

Pozor:

Výrobok nie je určený na opravu väčších poškodení. Odporúčame informovať pneu-servis o použití tohto lieku, keď že sa jedná o ľahko vznetlivý plyn.

5 doporučených produktov: