MGL.405

MGL.405

Zľavy

Sekundové lepidlo 405 fľaška 100g

MGL.405.F100

nové

Sekundové lepidlo 405 fľaška 100g / Marston-Domsel

Viac detailov

Termín dodania do 4 dní

46,90 €

Čítaj viac...

SEKUNDOVÉ LEPIDLO MGL.405

CA lepidlá MARSTON-DOMSEL sú špeciálne vhodné pre všetky druhy spájania kovov, dreva a plastov. Obzvlášť vhodné na pórovité materiály. Lepia drevo keramiku, kožu, korok a plasty, v závislosti na špecifikácii.

Produkt - MGL.405
Charakteristika | použitie - Šesť krát odolnejšie nárazom a 10x silnejšie voči odtrhnutiu ako konvenčné CA lepidlá. Veľmi vysoká pevnosť (240 kg/ cm² pri lepení kov/kov). tepelná odolnosť do +135 °C (aj pri tomto vysokom zaťažení lepidlo stále udržuje pevnosť 60 kg/cm² pri oceli), výborná vode odolnosť, tvrdé na dotyk len za 45 sekúnd (výborná hodnota pre CA lepidlo s viskozitou okolo 3000 mPa.s)
Základ - Ethyl Cyanacrylate
Viscozita 20°C mPa.s - 2.500 – 3.000 vysoká viskozita
Vyplnenie medzery /mm - 0,15
Manipulačný čas zretia sec. - 20 – 50
Tepelná odolnosť °C - -50 až +135
Vydanie / bez označenia – NSF P1 (Reg. č. 150267)

Nie je žiadne lepidlo ktoré by lepilo všetko. Špecifické lepidlá sú nevyhnutné pre rôzne materiály, ktoré sú spárované s ohľadom na ich štruktúru, skladbu a viskozitu. MD sekundové lepidlo od MARSTON-DOMSEL je dodávané v praktických nádobách s kvapátkom a sú dostupné vo viacerých verziách pre všetky druhy materiálov
- Ekonomické použitie
- Presná aplikácia
- Vysoká odolnosť voči úderom
- Extrémne vysoká pevnosť v ťahu n Vysoká tepelná stabilita
- Pevné za pár sekúnd
- Bez silikónu

Oblasti použitia:
elektrický a elektrotechnický priemysel, strojárstvo, spracovanie kovov, automobilový priemysel, konštruovanie modelov, nábytkový priemysel, spracovanie plastov, zubné lekárstvo, lepenie nechtov, gumárenský priemysel, osvetľovacia technika atď.
Použitie:
Lepené časti musia byť čisté a zbavené mastnoty a nečistôt. Aplikujte malé množstvo lepidla na jednu stranu a stlačte lepené časti k sebe. Spoj sa stane suchý na dotyk za pár sekúnd, v závislosti od typu materiálu, konečná pevnosť sa dosiahne po 24 hodinách. Náš aktivátor č. 9 je možné použiť na zrýchlenie procesu tvrdnutia. Pre materiály ako PP, PE, Teflon® alebo silikón sa musí použiť podkladový náter č. 7.

3 doporučených produktov: