Z Vašej krajiny nie je možné vytvoriť objednávku. United States

Zapaľovacie sviečky  -

Podkategórie

  • Sviečky NGK

    NGK je popredný výrobca zapaľovacích sviečok, žeraviacich sviečok a Lambda sond. Vďaka použitým technológiám, japonskému systému riadenia výrobných a kvalitatívnych procesov a v konečnom dôsledku kvalitou produktov, nemá firma NGK vo svete priamu konkurenciu. Ako najväčší dodávateľ hlavných svetových automobiliek poskytuje NGK výrobky najvyššej kvality, tak aby splnili špecifické požiadavky výrobcov. NGK sa veľmi často zúčastňuje už v počiatočných fázach vývoja motorov a inžinieri NGK pracujúce spoločne s výrobcami automobilov.

  • Sviečky DENSO

    Japonská spoločnosť Denso je druhý najväčší svetový dodávateľ komponentov pre automobilový priemysel a líder vo vývoji pokročilých systémov a komponentov. Spoločnosť s viac ako šesťdesiatročnou tradíciou je špecialistom v oblasti návrhu a výroby jednotlivých dielov systémov vozidla - od systémov riadenia motora, klimatizácie až po súčiastky pre hybridné vozidlá či bezpečnostné elektronické systémy.

    Denso komponenty sú používané všetkými poprednými výrobcami automobilov a výsledkom je, že 9 z 10 vozidiel na celom svete obsahuje nejakú súčiastku Denso.

    Náhradné diely sú vyrábané plne v súlade s normami pre originálne diely. Vďaka tomu majú náhradné diely Denso nadštandardné funkčné vlastnosti.