Z Vašej krajiny nie je možné vytvoriť objednávku. United States

Zľavy

Žiadne produkty so zníženou cenou
Podľa výrobcu

Autobatérie od výrobcov: Varta, Energizer, Exide, Bosch, Webber, Bjorn, Banner,...

Podľa výrobcu  -

Podkategórie

 • BANNER

  Autobatérie BANNER

  Spoločnosť Banner Batterien je nezávislý rakúsky podnik. Výrobný závod spoločnosti Banner v Linzi-Leondingu sa radí medzi najmodernejšie a najekologickejšie továrne na výrobu batérií v celej Európe. Spoločnosť Banner dodáva svoje produkty významným výrobcom vozidiel, okrem iného značkám BMW, VW, Audi, Porsche, Mercedes, Rolls-Royce, Seat, Aston Martin, Suzuki, Volvo, Kässbohrer, alebo Liebherr.

  Už 80 rokov je známy byvol z firemného znaku symbolom produkcie batérií, ktoré spĺňajú tie najvyššie štandardy v oblasti kvality.

 • BOSCH

  Značka BOSCH predstavuje špičku v kvalite výrobkov dodávaných na trh po celom svete. Značka BOSCH má široký sortiment autobatérií pre osobné i nákladné automobily.

 • ENERGIZER

  Autobatérie ENERGIZER

 • EXIDE

  Výrobca Exide je svetovým lídrom vo výrobe olovo-kyselinových akumulátorov.

  Široký sortiment autobatérií pre osobné i nákladné automobily. Exide však neznamená iba autobatérie, ale aj motobatérie a trakčné batérie - zaplavené, gelovky aj AGM.

 • VARTA

  Značka Varta patrí do exkluzívneho portfólia značky Johnsons Control. Znamená najvyššiu kvalitu, inovačné technológie a dlhoročné technické skúsenosti pri výrobe akumulátorov. Vďaka širokej škále produktov je zaručené, že nájdete správnu batériu pre vaše auto. Jedinečná technológia PowerFrame a inovatívna konštrukcia zabezpečujú vylepšený výkon pri studenom štarte.

 • YUASA

  Japonská značka Yuasa vyrába autobatérie a motobatérie v špičkovej kvalite. Veľmi obľúbená značka medzi motoristami.

  Značka Yuasa sa v roku 1977 spojila s General Battery Corporation a v roku 1979 vyrobila svoju prvú štandardnú automobilovú batériu s napätím 12V.  Začiatkom 80 rokov priniesla na trh prvú bezúdržbovú batériu. Bola to prevratná novinka, ktorá sa používa dodnes. V neskoršom období prešla značka Yuasa rôznymi spojeniami s inými značkami až napokon v roku 2004 sa spojila s Japan Storage Battery a vznikla GS Yuasa Corporation. Dnes je spoločnosť jedným z najväčších výrobcov autobatérií na svete. Hlavne v USA, Kanade a Mexiku je veľmi populárna a ako náhradný diel je použitá v takmer každom druhom automobile. Známe sú jej vysokokvalitné motocyklové batérie, ktoré sú veľmi obľúbené. Každá batéria Yuasa predstavuje špičkovú Japonskú kvalitu, na ktorú sa môžete vždy spoľahnúť.