Z Vašej krajiny nie je možné vytvoriť objednávku. United States

Zľavy

Žiadne produkty so zníženou cenou
Žhaviče DENSO

Japonská spoločnosť Denso je druhý najväčší svetový dodávateľ komponentov pre automobilový priemysel a líder vo vývoji pokročilých systémov a komponentov. Spoločnosť s viac ako šesťdesiatročnou tradíciou je špecialistom v oblasti návrhu a výroby jednotlivých dielov systémov vozidla - od systémov riadenia motora, klimatizácie až po súčiastky pre ...

Japonská spoločnosť Denso je druhý najväčší svetový dodávateľ komponentov pre automobilový priemysel a líder vo vývoji pokročilých systémov a komponentov. Spoločnosť s viac ako šesťdesiatročnou tradíciou je špecialistom v oblasti návrhu a výroby jednotlivých dielov systémov vozidla - od systémov riadenia motora, klimatizácie až po súčiastky pre hybridné vozidlá či bezpečnostné elektronické systémy.

Denso komponenty sú používané všetkými poprednými výrobcami automobilov a výsledkom je, že 9 z 10 vozidiel na celom svete obsahuje nejakú súčiastku Denso.

Náhradné diely sú vyrábané plne v súlade s normami pre originálne diely. Vďaka tomu majú náhradné diely Denso nadštandardné funkčné vlastnosti.

Čítaj viac...

Žhaviče DENSO  Počet produktov v kategórii: 52

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 52 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 52 položiek