2T

2T

Zľavy

Žiadne produkty so zníženou cenou

Motul 800 2T Off Road 1L

3251

nové

Motul 800 2T Off Road 1L

100% syntetické mazivo na báze Double-Ester-Technology. Osobitne navrhnuté pre všetky terénne motocykle so systémom mazania premix v závodných 2 dobých motoroch pracujúcich pri vysokých otáčkach a vysokom zaťažení.

Viac detailov

Termín dodania do 2 dní

12,90 €

Čítaj viac...

100% syntetické mazivo na báze Double-Ester-Technology. Osobitne navrhnuté pre všetky terénne motocykle so systémom mazania premix v závodných 2 dobých motoroch pracujúcich pri vysokých otáčkach a vysokom zaťažení. Balenie: 1L.

Špeciálna továrenská rada plne syntetického oleja pre závodné účely, vyrobený plne esterovou syntézou pre motocyklové rýchlostné aj motocrossové súťaže majstrovstiev sveta. Vlastnosti: Vyrobený na báze rastlinných, biologicky odbúrateľných surovín. Je určený pre motory pracujúce vo vysokých otáčkových režimoch, ktoré majú byť mazané zmesou paliva a oleja. Vykazuje extrémne vysoké mazacie schopnosti prakticky bez tvorenia akýchkoľvek usadenín, bez pogumovávání súčiastok a pečenie prepúšťacích súčasťou výfuku. Pri príprave zmesi dodržujte pomer odporúčaný výrobcom motora. Ďalej zabraňuje pečenie membrán za dažďa (tzv.antiemulze). Špecifikácia: API TC-TSC  

12 doporučených produktov: