Z Vašej krajiny nie je možné vytvoriť objednávku. United States

10W-40

10W-40

Zľavy

Žiadne produkty so zníženou cenou

Synpower SAE 10W40 5L

956134

nové

Valvoline Synpower 10W-40 je polosyntetický motorový olej. Synpower 10W-40 je zložený zo zmesi syntetických olejov.

Viac detailov

Čítaj viac...

Synpower 10W-40 je polosyntetický motorový olej. Synpower 10W-40 je zložený zo zmesi syntetických olejov. Prekonáva všetky bežne známe motorové oleje a spĺňa požiadavky na súčasné ťažké jazdné podmienky.Motorový olej Synpower 10W-40 je vyrobený kombináciou syntetických a prvotriednych najkvalitnejších základových olejov obohatených pokrokovou aditivačnou technológií. Nové základové oleje poskytujú zvýšenú výkonovú úroveň. Toto pokrokové zloženie syntetickej zmesi prekračuje špecifikácie výrobcu. Zabezpečuje ochranu aj pri veľmi náročných prevádzkových podmienkach. Synpower 10W-40 je vhodný do automobilov značky Volkswagen, Škoda, Seat, Audi, Mercedes s benzínovými, dieselovými a LPG motormi.

Špecifikácie a odporúčania:

SAE 10W-40

ACEA A3/B4

API SN/CF

MB 229.3

VW 502.00/505.00

Renault RN0700/0710

Fiat 9.55535.G2

Fiat 9.55535.D2

Aplikácia

Pre osobné a dodávkové automobily s benzínovýmia dieselovými motormi.Spĺňa výkonnostné požiadavky prakticky všetkýchvozidiel a ľahkých nákladných vozňov (dodávok) sbenzínovými, naftovými a LPG motory akoamerických, tak aj európskych a japonských vozidiel.

Vlastnosti a výhody

Kontrola usadenín

Zvýšenie čistoty piestov chráni pred zapečením krúžkov.V špeciálnom teste VW DID pre dieselové motorys priamym vstrekovaním poskytuje motorový Synpower 10W-40 optimálny výkon na dosiahnutie čistoty piestov a chráni proti zalepenie krúžkov.

Viskozitná stabilita

Udržiava ochranný olejový film po celú dobu prevádzky do výmeny oleja a udržuje viskozitu oleja v rozmedzíviskozitnej triedy.

Kompatibilita

Plne kompatibilný so všetkými bežnými a značkovými syntetickými motorovými olejmi.

Ochrana motora pri studených štartoch

Olej prúdi pri nízkych teplotách rýchlejšie a cirkuluje v celom motore.

Pohonné látky (palivo) Bio

Poskytuje preventívnu ochranu motorového oleja pred následkami vyvolané bio diesel.

Ochrana proti opotrebeniu

Zvýšená pevnosť olejového filmu a väčšiu odolnosť proti rozpadu oleja pri vysokých teplotách zaisťuje silnú ochranu proti opotrebovaniu.

Odparnost oleje

Pokrokové složení oleje snižuje jeho odpařování ajeho spotřebu při extrémních teplotách.

Optimálny výkon

Pomáha motorom udržiavať špičkový výkon tým, že poskytuje ochranu pri náročných podmienkach tepelného zaťaženia, krátkych jazdných cykloch kde nie je dosiahnutá plná prevádzková teplota, v mestskom prevádzky typu stop-štart s dlhými periódami voľnobehu a ďalej pri diaľkových jazdách za vysokých otáčok.

15 doporučených produktov: