nad 100Ah

nad 100Ah

Zľavy

Banner Running Bull AGM 12V 105Ah 950A (60501)

605 01

nové

Výška 190 mm x Dĺžka 394 mm x Šírka 175 mm pravá

Viac detailov

Termín dodania do 2 dní

271,10 €

Čítaj viac...

RUNNING BULL AGMAGM PRE VOZIDLÁ SO SYSTÉMOM ŠTART/STOPS REKUPERÁCIOU ENERGIE. Viac ako 70 percent všetkých nových vozidiel je dnes vybavovaných funkciou motora štart/stop, aby prostredníctvom udržateľných úspor paliva a zníženia emisií CO2 dokázali splniť ciele prijaté v rámci sprísňovania emisných limitov CO2 na úrovni EÚ. V týchto ekologicky šetrných vozidlách sa uplatňujú zásadne dva rôzne systémy štartovacích batérií: AGM (Absorbent Glass Mat) a EFB (Enhanced Flooded Battery). Používanie zodpovedajúce technológie do značnej miery súvisí s úsporami paliva a znížením emisií CO2, ktorých je nutné dosiahnuť. Technológia AGM je používaná najmä u systémov štart/stop s rekuperáciou energie z brzdenia vo vozidlách strednej a najvyššej triedy.  

Ventilom regulovaná batéria s rúnom (VRLA)

Ponuka 5 typov s kapacitou 60 Ah až 105 Ah

Trojnásobne dlhá odolnosť proti cyklickému vybíjaniu v porovnaní s bežnými štartovacími batériami: zaradenie do najvyššej triedy E4/M3 podľa normy 50342-1.

Odolná proti vytečeniu vďaka elektrolytu naviazanému v rúne zo sklených vlákien (Absorbent Glass Mat)

Absolútne bezúdržbová vďaka technológii rekombinácie plynov

Maximálna odolnosť proti vibráciám V3 podľa normy EN 50342-1

Maximálny výkon pri štarte vďaka veľmi nízkemu vnútornému odporu

Možná inštalácia v polohe na boku (max. uhol náklonu 90°)

Flexibilné použitie ako štartovacia a palubná batéria

UDRŽATEĽNOSŤUŠETRIŤ NA SPOTREBE PALIVA, ZNÍŽIŤ EMISIE CO² A CHRÁNIŤ TAK ŽIVOTNÉ PROSTREDIE. S batériami značky Banner pre systémy štart/stop zaručujúcimi udržateľnosť. 100% ekologická recyklácia starých batérií.

ORIGINAL EQUIPMENTOE = ORIGINÁLNA KVALITA NA DODATOČNÉ VYBAVENIE. Batérie Banner presne spĺňajú normatívne požiadavky vedúcich nemeckých výrobcov motorových vozidiel. Tieto akumulátory energie sú koncipované na použitie v moderných motorových vozidlách s veľmi vysokou spotrebou elektrickej energie.

AGMAGM = Absorbent Glass Mat, elektrolyt je absorbovaný v rúne zo sklených vlákien, v ktorom je tak viazaný. Technológia AGM je používaná najmä u systémov štart/stop s rekuperáciou energie z brzdenia vo vozidlách strednej a najvyššej triedy. Ďalej nachádza uplatnenie tiež v oblasti batérií pre motocykle.

TROJNÁSOBNE DLHÁ ŽIVOTNOSŤTrojnásobne dlhá životnosť v porovnaní s bežnými štartovacími batériami.

30 doporučených produktov: