Z Vašej krajiny nie je možné vytvoriť objednávku. United States

Dot 3

Dot 3

Zľavy

Žiadne produkty so zníženou cenou

Brzdová kvapalina TRW DOT 3 1L

PFB301

nové

Brzdová kvapalina TRW DOT 3 1L

Táto hydraulická brzdová kvapalina je určená pre vozidlá, u ktorých dochádza k menšiemu zaťažovaniu brzdového systému behom prevádzky.

Viac detailov

Čítaj viac...

Špecifikácie: DOT3, J 1703, VW TL 766
Použitie: Táto hydraulická brzdová kvapalina je určená pre vozidlá, u ktorých dochádza k menšiemu zaťažovaniu brzdového systému behom prevádzky. Hlavne je použiteľná tam, kde nedochádza k častému prudkému prechodu z vysokej rýchlosti na nízku a kde konštrukčné slabší brzdový systém nevyžaduje kvapalinu vyššej špecifikácie. Táto brzdová kvapalina je použiteľná v rozsahu prevádzkových teplôt od -50°C do 254°C.
Jedná sa o mierne nažltnú kvapalinu, ktorá je zmesou polyglykolov, glykoletherov a ďalších aditív, ako sú antioxidanty a antikorózne prísady. Kvapalina nepoškodzuje pryžové súčasti brzdového systému a tiež spoľahlivo zabraňuje korózii jeho kovových súčastí. Táto kvapalina sa používa neriedená.
Brzdové kvapaliny sú vysoko hydroskopické. Po skončení plnenia ihneď obal uzatvorte z dôvodu možnosti vniknutia vlhkosti. Pri výmene brzdovej kvapaliny sa riaďte predpismi výrobcu motorového vozidla. Výrobca nezodpovedá za škody, ktoré môžu vzniknúť nesprávnym použitím výrobku. Znečistenie brzdovej kvapaliny môže mať za následok zlyhanie bŕzd! Brzdové kvapaliny môžu poškodiť lakované časti karosérie.

5 doporučených produktov: