Z Vašej krajiny nie je možné vytvoriť objednávku. United States

Dot 4

Dot 4

Zľavy

Žiadne produkty so zníženou cenou
nové

Brzdová kvapalina DOT4 1L

26461

nové

Brzdová kvapalina DOT4 1L FEBI BILSTEIN

Viac detailov

Termín dodania do 2 dní

Čítaj viac...

Informácie o produkte
Plne syntetická brzdová kvapalina s inhibítormi oxidácie a korózie
Pre hydraulické brzdové a spojkové systémy
Miešateľné s akýmikoľvek inými plne syntetickými brzdovými kvapalinami na báze glykolu
Vynikajúce vlastnosti suchého a mokrého bodu varu


Kvapalina je dôležitým bezpečnostným prvkom v brzdovom systéme vozidla. Rad plne syntetických brzdových kvapalín febi DOT 4, DOT 4 LV (nízka viskozita), DOT 4 Plus, DOT 5.1 a DOT 5.1 EHV (elektrické a hybridné vozidlá) je založený na glykoloch a obsahuje inhibítory oxidácie a korózie, má vynikajúce vlastnosti. vlastnosti suchého a mokrého bodu varu a zabraňujú tvorbe bublín výparov.

Trenie počas procesu brzdenia vytvára teplo; časť tohto tepla absorbuje brzdová kvapalina, ktorá musí spĺňať požiadavky definované v platných normách: suchý bod varu brzdovej kvapaliny bez obsahu vody [°C], vlhký bod varu brzdovej kvapaliny s obsahom vody [° C], hodnota pH brzdovej kvapaliny.

Parametre sú definované normami FMVSS č. 116, SAE J1703, ISO 4925 a PN-EN ISO 2719: 2016-08 a predstavujú niektoré zo základných kritérií pre určenie vhodnosti použitia. Tieto parametre pre brzdovú kvapalinu sú zhrnuté podľa noriem SAE J1703 a ISO 4925 (suché a mokré body varu, viskozita), ako aj FMVSS č. 116 (hodnota pH).

Spoľahlivosť pri brzdení
Na zabezpečenie efektívneho a plne funkčného brzdového systému pri zaručení bezpečnosti jazdy v cestnej premávke sú brzdové kvapaliny febi vyvinuté v súlade so záväznými normami kvality a požiadavkami výrobcov vozidiel a brzdových systémov, aby spĺňali všetky požiadavky na súčasné brzdové systémy, vrátane elektronických -riadené brzdové systémy, ktoré musia fungovať spoľahlivo a v priebehu zlomkov sekundy.

Optimálny dizajn balenia
Výbornou voľbou sú brzdové kvapaliny od febi. Dokazuje to nielen kvalita, ale aj užívateľsky prívetivý dizajn balenia.

Jasné označovanie produktov pomocou farebného kódovania uľahčuje ich identifikáciu. Špeciálne zapustené úchyty na recyklovateľných, nepriepustných polyetylénových fľašiach výrazne uľahčujú plnenie.

20 doporučených produktov: