Z Vašej krajiny nie je možné vytvoriť objednávku. United States

Slime

Slime

Zľavy

Žiadne produkty so zníženou cenou

Sada opravná Slime Moto Spair

75-008

nové

Opravná sada Slime Moto Repair – pre motocykle a skútre

Viac detailov

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

Čítaj viac...

Motorkári! Prvá pomoc na cestách !!! So sadou SLIME pri defekte bez demontáže kolesa jednoducho zalepíte prepych len naliatím prípravku Slime do pneumatiky alebo duše cez ventilček, dofúkate priloženým mini-kompresorom (výkon 11,04 l/min) a pokračujete spokojne do cieľa vašej cesty. Mini-kompresor je možné pripojiť do zapaľovača (platí pre Skútre a iné vybavené motocykle). V sade ďalej nájdete el. káble pre pripojenie k batérii motorky. Jednoducho teda spojíte kompresor plus batériu motorky a dofúknete pneu.

Tmel Slime neničia pneu a v pneuservisov ju potom stačí len pohodlne vypláchnuť vodou do odpadu, pretože Slime je ekologicky odbúrateľný. Slime lepí prepych okamžite vniknutím do prierazu max. Priemerom 6mm, ale len v behúňa plášťa pneu. U dušových pneu motocyklov opraví Slime defekt do veľkosti max. 3 mm. V rámci vlastnej bezpečnosti odporúčame každú dočasnú opravu touto sadou nahradiť kvalitné opravou v odbornom pneuservisu. Tmel Slime nie je určený pre trvalé použitie v pneu, ale len pri defekte. Ďalej odporúčame po aplikácii ísť s motocyklom do max. Rýchlosti 100 km/h., Aby ste predišli vibráciám rozváženia pneu. Slime originálne balenie pre MOTO obsahuje náplň pre bezdušové pneu. Je ale možné si dušovú náplň 237 ml objednať navyše spoločne so sadou. Výmenu bezdušového tmelu za dušové bohužiaľ nevykonávame a výrobca originál MOTO sadu pre dušové pneu nedodáva.

Chemici Slim vyvinuli špičkový moderný systém ekologicky šetrných vlákien, lepidiel, polymérov a patentovanej tuhnúce zložky, ktoré sa spájajú a vyzrážajú, čím utesní prierazy do (6mm) u bezdušových pneumatík a (3mm) u pneumatík s dušou.

Mriežka z vlákien Fibre-Seal spolu s viskózny látkou, ktorá slúži k ich lepšiemu rozkladanie, tesne priľnú k akejkoľvek poškodenej oblasti; vytvárajú elastickú a trvanlivú záplatu a zabraňujú defektom. SLIME je 100% ekologicky odbúrateľný prípravok. V pneuservise stačí pneu vypláchnuť vodou, vysušiť a opraviť štandardným spôsobom. SLIME neničí Vašu pneu a v pneuservise nemajú problémy Vašu pneu štandardne opraviť.

Balenie obsahuje:

237 ml náplň s korekčným gélom Slime pre bezdušové pneu - okamžité riešenie prepychov do 6 mm, pracovná teplota -37 º až 82ºC

výkonný 12V kompresor (11 l/min) - dĺžka prívodného kábla 240 cm (15 AMP) + AC adaptér

elektrické káble pre pripojenie k batérii motocykla

návod na použitie

puzdro sady

tuškový pneumerač v bar/psi

5 doporučených produktov: