Žiarovkové sady

Žiarovkové sady

Zľavy

Servisná krabička žiaroviek H1 12V PHILIPS

55008SKKM

nové

Servisná krabička žiaroviek H1 12V PHILIPS

Viac detailov

Termín dodania do 2 dní

6,63 €

Čítaj viac...

súprava náhradných autožiaroviek • typ hlavnej žiarovky halogénová H1 • určenie žiaroviek v súprave: stretávacie svetlá, diaľkové svetlá, predné/zadné smerové svetlá, postranné smerové svetlá, predné/zadné hmlové svetlá, svetlá pre cúvanie, brzdové svetlá, zadné svetlá, parkovacie svetlá, osvetlenie interiéru, osvetlenie evidenčného čísla • napätie 12 V • kompaktné, odolné vyhotovenie (škatuľka)

Philips H1 (55008SKKM)
Náhradné žiarovky síce už nie sú súčasťou zákonnej povinnej výbavy, ale každý vodič vie, že do auta patria. Niektoré zo svetiel sú pre bezpečnosť prevádzky zásadné, a ak chcete v jazde pokračovať, žiarovku vymeniť musíte.

Philips je expert na osvetlenie domácností, podnikov aj automobilov a ponúka praktickú súpravu, ktorá obsahuje najpoužívanejšie autožiarovky a náhradné poistky. Hlavná žiarovka v súprave je typ H1 (halogénová). Žiarovky v súprave sú určené pre stretávacie svetlá, diaľkové svetlá, predné/zadné smerové svetlá, postranné smerové svetlá, predné/zadné hmlové svetlá, svetlá pre cúvanie, brzdové svetlá, zadné svetlá, parkovacie svetlá, osvetlenie interiéru a osvetlenie registračnej značky.

Škatuľka, v ktorej sú žiarovky umiestnené, je kompaktná a skvele sa zmestí do batožinového priestoru alebo priehradky spolujazdca. Zároveň je dostatočne robustná a odolná na to, aby ochránila žiarovky pred poškodením.

9 doporučených produktov: